WhatsApp TR EN RU AR
logo
dizelife kurumsal

HAKKIMIZDA

DIZELIFE Çelik Kapı, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde çelik kapı üretimi üzerine hizmet vermektedir. Firmanın temel prensipleri, kaliteli ürünler üretmek ve tüketicilerine gerek fiyat gerekse güven konusunda sonsuz hizmet sağlamaktır. DIZELIFE Çelik Kapı, ürünlerinde kalite ve estetiği ön planda tutarak, gerek ulusal gerekse uluslararası standartlar çerçevesinde üretimlerine tecrübeli kadrosuyla birlikte 5.000m² kapalı alanda devam etmektedir.

Ürünlerinde yaptığı AR-GE çalışmalarıyla en uygun fiyata en güvenli ve en şık üretimi gerçekleştirmeyi bir başka hedef olarak görmektedir. Ayrıca DIZELIFE Çelik Kapı, özellikle ihracatıyla ülkemizi kaliteli ürünler adı altında yurt dışında temsil etmeyi ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

DIZELIFE Çelik Kapı olarak müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ilk planda tutarak, hammadde ve kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını öngörerek üretime odaklanmış, üst seviyede hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka prestijine sahip, müşterilerine ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getiren, saygın, öncü ve güvenilir kurumsal bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ

DIZELIFE Steel Door olarak, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. İmalatımızda kullanılan malzemeleri en verimli şekilde kullanarak, en üst seviyede hizmet ve ürün kalitesini sizlere sunuyoruz. Müşterilerine ve çalışma ekibine karşı sorumluluklarını yerine getiren bir firma olarak kurumsal kimliğimiz ile hizmet veriyoruz.

BELGELERİMİZ

certificate 1
certificate 2
certificate 3
certificate 4
certificate 5